| douapuncteP a întrebat:

Buna dragilor:*:* am nevoie de la voi de o micuta idee big grin cam ce as putea scrie pe un tricou personalizat pentru iubitul meu? cat se poate de dragut:* fundita pentru raspunsul care ma inspira celmai mult love struck

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.tu.ro/tricouri/iti-sta-bine-cand-zambesti.html#
Mie imi place asta! Si cred ca ii va placea si lui.

10 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Depinde ce îi place lui și asta tu trebuie să ști cel mai bine. Eu am primit acum ceva vreme un tricou pe care erau imprimate câteva "memes" de pe 9gag și chiar am apreciat gestul. Deci gândește-te ce îi place and go for it.

| opierdevara a răspuns:

"special"
"special love".big grin

| opierdevara a răspuns:

"casa moara fetilii"
"te iubesc"

| RedFantasy a răspuns:

Te iubesc pentru ca ai fost destul de inteligent incat sa te indragostesti de mine.
Trandafirii sunt rosii, violetele sunt mov dar iubirea mea e de toate culorile.
Every day without you is like the world without the sun.

| delia1999 a răspuns:

O clipa cu tine e un zambet pentru mine big grin

| agoodvampire a răspuns:

Pai poti sa faci asa: Pui o poza cu tine si dedesubtul pozei scrii: "Nebuna asta te iubeste nebuneste" sau " Cea din poza te iubeste si niciodata nu te paraseste"... Funda?big grin :*

| claide a răspuns:

Daca dragoste nu e... facem

| rohax1310 a răspuns:

`Te iubesc puui!`

| Andreea5555 a răspuns:

Because sau poti sa scrii prescurtat (cuz) you are special for me! x

| MonicutzaMony a răspuns:

"I love you!"
"I love you music!"
"(Artistul(a) lui preferat(a))"
"Lucky day!"
"You are so cool!"
"Nimic nu ne poate desparti!"
"Te voi iubi mereu!"
"Te vreau langa mine mine!"
"Esti cel mai tare!"
"Esti chipes!"
"? Ma inspiri!"

Sau poti pune un site sau o poza!
bafta

Funda?