| Andreea_8973 a întrebat:

Buna dragilor! ma puteti ajuta cu ceva site-uri de unde pot cumpara brazi artificiali din tara...si nu foarte scumpi! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MukMinunatul a răspuns:

Cauta Elena Matei pe facebook este tipa care studiaza la SNSPA-Publicitate.Este colega de serviciu si a adus la munca o lista cu oferte la brazi, beteala, beculete etc.Le vinde super ieftin p okazii.ro,in afara de facebook nu am alte date de contact.le trimite prin posta. sper sa fiu de ajutor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici ce iti trebuie:Dhttp://www.brazidecraciun.ro/......iciali.htm

| DreamNight a răspuns:

Sa stii ca nu prea se gasesc ieftini in tara.nu cauta ca nu gasesti daca e du-te in timisoara se vand cu 10 lei happy nu foarte scumpi si sunt vii brazihappy