| Alessssiaaaa a întrebat:

Buna, am dat comanda pe SHEIN in data de 12.05 iar azi când m-am uitat la status îmi zice " Din cauza creșterii volumului de bunuri, pachetul a fost urgentat și in tranzit"
Știți ce înseamnă sau când ar putea ajunge

10 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ar putea ajunge mai devreme decât termenul estimat.Da' sigur așa scrie?
A urgenta o livrare înseamnă a grăbi procesul de transport.

| Alessssiaaaa explică (pentru Hyperion7):

Da așa scria, aseară am primit ca " coletul se afla in depozitul local"?‍♀️

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alessssiaaaa):

Adică a ajuns in posesia fan Courier sau sameday, ai verificat awb-ul pe unul din site-uri?

| Alessssiaaaa explică (pentru Hyperion7):

Îmi zice awb nu a fost gasit

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alessssiaaaa):

Îmi poți lăsa, te rog, awb-ul aici?

| Alessssiaaaa explică (pentru Hyperion7):

1SHE24257410771001

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alessssiaaaa):

Din ce vad pe awb, comanda a fost înregistrata in baza lor de date pe 13 mai, iar ultima schimbare a fost în 21 mai, însă nu scrie că ar fi fost încă preluat.
Apropo, prin sameday vine.

| Standt a răspuns:

Daca e urgentat, e bine. Ajunge mai repede.
Dar e ciudat ca daca au volum mare de livrari de obicei intarzaie.

| Alessssiaaaa explică (pentru Standt):

Timpul estimat este 9-11zile și au trecut

| Standt a răspuns (pentru Alessssiaaaa):

Inseamna cu nu este urgentat. Poate intarzaiat.