| elenutza27 a întrebat:

Dupa cum stiti, am dat o comanda pe EMAG. Atunci cand am dat comanda, produsul era la oferta.Dar azi, cand trebuie sa soseasca coletul a expirat oferta. O sa trebuiasca sa platesc pretul intreg sau cel care era cand am dat comanda?

Răspuns Câştigător
| CosminCrS a răspuns:

Pretul din comanda.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu te ingrijora, tu platesti cat era atunci!

| cristiiiiiii a răspuns:

Daca ai facut comanda cat timp oferta era inca valabila vei plati pretul din momentul in care ai comandat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trebui sa platesti oferta.

| Deliiiia a răspuns:

Vei plati pretul initial(la reducere).

| MitroKta a răspuns:

laughing). Gandeste logic. Tu cand ai facut comanda, ti s-a dat o factura. Factura fiind facuta pe loc si trimisa pe mailul tau, ce pret ar putea contine? Cel de la momentul facturarii. Si cu pretul ala ai intrat si in baza de date la expediere colet. Stai linistita, daca te-ai incadrat in perioada ofertei, platesti pretul afisat. Si, ca sa fii mai sigura, de ce nu verifici mailul? Cand ai completat formularul le-ai dat un mail si un nr de tel, ti-au trimis pe mail factura cu pretul. In cazul in care pretul de pe colet nu va corespunde cu cel din mail, le arati mailul si le spui. Dar putin probabil sa se creeze neintelegeri.