| mirelaevyy a întrebat:

Buna fetelor! Am nevoie de parerea voastra. Vreau sa mi cumpar un kit pentru sprancene dar nu stiu ce culoare de fard mi s ar potrivi! Parul meu e saten inchis, dar sprancenele sunt de culoare negru-deschis. Nu sunt foarte negre.
Ce sa aleg?

1 răspuns:
| Ariana11 a răspuns:

Stii ca poti sa o intrebi pe doamna aia care vinde acolo ce ti s-ar potrivi, asa am facut si eu, eu zic sa iti iei de saten inchis, mereu se ia o culoare mai deschisa decat sprancenele tale, in cazul celor inchise, nu celor blonde. Daca iti iei negru o sa ti se inchida foarte mult si nu o sa arati bine. Bafta :*