| CosminJosan a întrebat:

Bună. Geaca bipaie la fiecare magazin. Achizitionata anul trecut în Noiembrie. Va mulțumesc mult pentru răspunsuri! Va rog doar răspunsuri bazate pe experienta asemănătoare, am cautat etichete etc.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa existe un dispozitiv de anulare sau cauta unde este dispozitivul gecii! Eventual schimba capsele sau nasturii la un croitor (cizmar).

| RaduRobertRO a răspuns:

Api si cand bipaie, nu vin cei de la securitate? Nu au gasit ei o explicatie?

| Koria8219 a răspuns:

Geaca este furata. Asta a fost modul de ''achizitie''!