| Ionescu417 a întrebat:

Buna imi puteti da un site de pe care poti cumpara telefoane noi in rate.Ex:eMag. Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu am toti bani asa ca vreau sa il platesc in rate.Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ratele ti le ofera banca nu magazinul asas ca poti sa cumperi de unde vrei tu atat timp cat ti se acepta creditarea de catre banca

Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Buna! cred ca singurul site este acesta: http://bit.ly/1eW8yMs
am cumparat si eu in rate si mi-a fost foarte bine! Succes, pupici!

| Ionescu417 explică:

Pentru ca vreau un telefon mai scump.Mai exact 18 milioane...si nu vreau sa platesc timp de 2 ani abonament de 15 euro si sa mai dai si vreo 14 milioane pe acel telefon.In 2 ani imi mai iau 2 telefoane dinalea pe bani pe care ii pierd.

| suntserios a răspuns (pentru Ionescu417):

Si ai impresia ca daca il iei in rate dai 18 milioane? o sa dai cam 23 inapoi