| Estera123 a întrebat:

In primul rand, as vrea sa imi cer scuze daca am gresit categoria, dar nu stiam unde sa pun intrebarea.
Intrebarea mea suna in felul urmator: ce as putea sa ii iau unei proaspete mamici daca ma duc la spital dupa ce a nascut? Flori, jucarii pentru cel mic?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un suc natural, prajitura si eventual flori

| Brâncuşi a răspuns:

Da ar fi perfect nişte jucării plus un buchet de crini albii. Acum depinde dacă vreo îi poţi lua un halat sau un eventual pătuţ pentru cel mic, există multe cadouri perfecte noului născut.
O seară frumoasă!

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iei ceva pentru copil, ca doar el e cel care trebuie sa fie in centrul atentiei, dar daca tii poti sa ii iei flori, desi eu nu ti-as recomanda

| autoside a răspuns:

Tot raspunsurile pe care le cauti le gasesti pe www.sfaturi-mamici.ro, este un site bazat pe sfaturi pentru viitoare mamici si mamici.Sucess

| Dicanho10 a răspuns:

Seturi de hainute, cosmetice, jucarele, bomboane, tort, prajituri iar daca naste natural - ceva bun de mancare, sucuri eventual facute acasa...compot de piersici / o esarfa port bebe tip sling sau wrap, cred ca e cadoul idealhappy /