| Ristea_Alexandru_1994 a întrebat:

Buna ma numesc Alex si am 12 ani. Sunt din orasul Ploiesti si as dori sa stiu la ce magazin as putea sa gasesc adidasi care au si cate o roata in talpa

1 răspuns:
| DanielPH a răspuns:

Salut Alex!
Adidasi de care esti interesat sunt adidasi sport, deci se gasesc la magazinele sport.
In Ploiesti stiu ca este un magazin numit Decathlon, nu stiu exact unde, nu sunt din Ploiesti, dar cauta la magazinele sport.
Daca nu gasesti, poti sa comanzi de pe Internet o pereche, cauti adidasi cu role si 100% gasesti un magazin sau anunturi cu tot felul de marimi si modele.