| kissa4ika a întrebat:

Buna ma numesc diana si am 14 ani doresc sa imi dati va rog un raspuns cum sa nu mai fiu timida pentru ca toti cei din clasa mea imi spuns ca sunt timida si incerc sa ma fac altfel dar nu mi se primeste va rog dati-mi niste sfaturi multumesc!

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

I`a id-ul meu. doll_kri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel dar crede-ma ca nu e bine.incearca sa fi sigura de ce faci

| Aishaa a răspuns:

Cand sunt mai multi la un loc, du-te si tu, aseaza-te langa cine cunosti mai bine si asculta-i despre ce vb. Nu intrerupe pe cine din vb, e nepoliticos. In ore profesori va mai pun sa lucrati in 2? Incearca sa vb cu colega/colegul de banca pe care il ai. Fa complimente, sunt cheia succesului. Cand nu stie cineva ajuta-l sau explica-i daca sti sigur, decat sa-l incurci mai bine nu...