| Alina_Ivancu_1993 a întrebat:

Ma numesc Korny si as vrea sa imi dati niste sfaturi cum sa ma imbrac misto ....nustiu niste poze poate sau ce este anul asta la moda( culori..rochi palari) orice. Dau fundita

4 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

E o prostie sa te iei dupa moda si deasemeni culorile sunt prea urate pentru vestimentatie, doar alb, negru si gri e frumos, eu prefer vestimentatia clasica 90, mai de rocker laughing

Cat despre fete, e frumos sa te imbraci in rochii >>

| Alina_Ivancu_1993 explică (pentru Kyrie):

Scuze nu m-ai ajutat deloc.sad

| Alina_Ivancu_1993 explică (pentru Kyrie):

Scuze nu m-ai ajutat.sad

| a răspuns (pentru Alina_Ivancu_1993):

Hey korny acum se poarta mai ales hainele in dungi
http://www.google.ro/......tp?/imgres

tu alegi daca le iei colorate sau in alb-negru
de asemenea vara asta nu se poarta fustele mini, de preferat putin mai sus de genunchi si cam in stilul astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres si nici pantalonii extrem de scurti sau luati peste o pereche de colanti.
sund la moda culorie cat mai naturale.
cam asta am citit eu pe net acum ceva zile dar eu prefer ceva in genul primei poze... sper ca te-am ajutat! o zi buna