| eusuntdana a întrebat:

Dati mi niste sfaturi plz cum sa ma imbrac la moda cine ma ajta funda

1 răspuns:
| Stassy a răspuns:

Bine, hai k incepem:
1.Beretele de obicei sunt eterne!- asa am auzit- Daca nu ai incearca sa-ti personalizezi o palariein stilul tau.

2.De obicei esarfele sunt foarte
folosite.Infasoara una de mai multe ori pe langa gat si gata.Sau folosesti'o k si curea.

Bijuteriile sau accesoriile sunt mereu la moda.

Curerele sunt foarte dragutehappy De obicei acelea subtiri sunt foarte folosite.

Manusile happyhappy Mie imi plac foarte mult - desi nu le port niciodata laughing- insa adevarul e k nu se gasesc asa de usor, mai bine fa'ti tu una e foarte usor.

Rochiile cu vestuta sunt foarte utilizate.Ia una fara bretele si o vestuta din blugi si e perfecthappy

De altfel acum se poarta rosu sezonul asta.happy
Sper k te'am ajutat intr'un fel.