| LovelyButterfly93 a întrebat:

Merg la Bucuresti la malluri weekendul viitor, nu asta. Vreau sa imi iau multe haine dragute.Nu am timp si nici bani de pierdut.Ce magazine imi recomandati?(din orice mall din Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| Steffani a răspuns:

New Yorker, Berska, Koton, H&M, Stradivarius, Debenhams, Pimkie... Sunt cele mai misto magazine happyhappyhappy

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă nu ai bani de pierdut, atunci ce cauți în Mall? Mai bine mergi în Europa sau în Castani.

| beautifulkiss a răspuns:

Zizi Mall este un magazin foarte foarte draguthappyE la Piata Unirii, ai putea merge si la Ilotti si la Zara(dar sunt scumpe hainele acolo, dar daca iti permiti poti merge si acolo). Poti merge si in Sun Plaza ca sunt multe magazine cu haine si cam atat stiu, dar totusi sper ca ti-am fost de folos.

| maryusmono a răspuns:

Iti recomanda Zara si Berska

| donbitzy a răspuns:

Zara,Stradivarius,Berksca

| LovelyButterfly93 explică:

Caut haine, orlando sau cum te-o fi chemand. uite, eu v-am intrebat ce magazine imi indicati tongue