| AlexDrHouse a întrebat:

as vrea sa va intreb ce magazine cu rochii pentru banchet imi recomandati. magazine care se gasesc in malluri sau in spatii..amenajate. NU ONLINE! mentionez ca sunt din Bucuresti.

4 răspunsuri:
| InTell a răspuns:

Breshka
Zara.
New yorker.
Next.
Pull and Bear.

| AlexDrHouse explică (pentru InTell):

Iti dai seama ca pe astea le stiam si eu. vreau magazine doar de rochii. nu mi-as lua o rochie din bershka niciodata. toata lumea are de acolo. vreau ceva mai deosebit. dar mersi oricum.

| anutzaEu a răspuns:

Dream Fashion.
Iti garantez, sunt rochii super dragute acolo si nici nu costa mult, pe bune(max 200 lei)