| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Merită să-ți faci un abonament la eMag genius?

Răspuns Câştigător
| EliLeli a răspuns:

Da merita. Dar trebuie sa ai grija sa cumperi doar produse pe care este pus semnul "genius" pentru a nu plati nimic la transport.

| VoidEternal a răspuns (pentru EliLeli):

Nu mai e transportul gratuit. La easybox e gratuit doar peste 30 de lei și cu livrare prin curier peste 150 parca.

| VoidEternal a răspuns (pentru EliLeli):

Iar la livrarea prin curier e gratuit doar dacă e produs livrat de eMag.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru mine a meritat. Comand foarte des, am economis peste 1500 lei doar din transport de când îl am, plus retur prelungit.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca comanzi mai frecvent de acolo si daca folosesti si Tazz, merita. Oricum, trebuie sa casti ochii cu niste comparatoare de preturi inainte sa iei ceva. E fix ca pe Amazon - unele produse au preturi excelente, la altele e hotie pe fata desi vezi mare cit capul 20-30% discount. P.S. Fashiondays e in principiu inutil. Produse si preturi absolut aberante. Prefer sa ma imbrac de la SH/outlet + Decathlon la orice ora, iar daca vreau ceva de pe fashiondays, sigur gasesc la un pret mai bun sa imi comand direct din strainatate... in cel mai rau caz de la alt magazin online de la noi de haine care are preturi decente totusi, gen ehaine.ro

| carevaescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De acord. Dar in ceea ce privește fashiondays au si reduceri foarte bune uneori.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru carevaescu):

Reduceri bune la produse care nu isi merita banii de nici o culoare. Am avut vreo 3 vouchere de 25 RON la ei, au ramas nefolosite. Am dat unul la un prieten, celelalte doua s-au dus pe apa simbetii. Gasistem vreo 2-3 tricouri acceptabile, dar evident ca marimea mea din parti (nimic extrem, port M sau L de regula).

| Frank51 a răspuns:

Merita până acum câteva luni, acum comanda minima este de 30 de lei.

| SilentRain a răspuns:

Nu merita nici să cumperi ceva de acolo, extrem de scump

| NadyPorahy explică (pentru SilentRain):

Eu una am găsit produse care sunt mai ieftine ca în magazine + că mă scutește să mă mai duc în magazine?

| ReddY25 a răspuns:

O porcarie

| carevaescu a răspuns:

Depinde. Eu reusesc sa gasesc aproape orice produs care ma intereseaza pe eMAG altundeva mai ieftin.
Si nu folosesc tazz. In cazul meu, nu merita.

Dar daca folosești platforma eMAG des, folosesti tazz si fashiondays, atunci da, ar merita.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu merită din foarte multe motive. Multe dintre ele, îți sunt spus de catre alți utilizatori.