Întrebare recomandată | Utilizatoare123 a întrebat:

Are cineva abonamentul Genius pe Emag? E util?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, este foarte util.
Conforma statisticilor lor de cand am Genius am economisit pe transport peste 250 lei pe eMAG si tazz

Pe freshfull ai pret mai mic la transport si ore mai ok

Ai timpi de retur mai mari

Sunt destul beneficii, dar merita daca folosesti cat de cat constant serviciile lor.

| Utilizatoare123 explică (pentru suntserios):

Si chiar ai livrare gratuita la orice? Sau exista o limita? De felul: platesti livrarea daca produsul e sub 50 lei...

| suntserios a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Pentru eMAG + fashions days

Livrare gratuită la easybox
Pentru toate produsele marcate Genius, de minimum 30 lei.
Economisești 11.99 lei la fiecare astfel de livrare.

Livrare gratuită prin curier
Pentru produsele marcate Genius, livrate de eMAG, de peste 100 lei.
Economisești 16.99 lei la fiecare astfel de livrare.

Tazz

Livrare gratuită la restaurante
Livrare gratuită pentru comenzile de minimum 50 lei de la restaurantele marcate Genius.
Salvezi, în medie, 6 lei cu fiecare comandă livrată.
Livrare gratuită la magazinele partenere
Livrare gratuită pentru comenzile de minimum 100 lei de la magazinele partenere marcate Genius.
Salvezi, în medie, 16 lei cu fiecare comandă livrată.
Livrare gratuită la supermarket
Livrare gratuită pentru comenzile de minimum 150 lei de la supermarketurile partenere marcate Genius.
Salvezi, în medie, 16 lei cu fiecare comandă livrată

| sierra1 a răspuns:

Dacă comanzi des, este!

| Frank51 a răspuns:

Am economisit 1664 de lei, dacă îți faci majoritatea cumpărăturilor pe eMAG merită. Eu îmi iau 95% din chestii de pe eMAG, chiar și filtrele la mașină.

| VoidEternal a răspuns:

Eu am Genius de cand au lansat serivciul. Desi nu mai sunt conditii asa de avantajoase ca la inceput, e util cand faci multe comenzi de valoare relativ mica.