| anonim_4396 a întrebat:

Salut am cumpărat o pereche de adidași și mă strâng foarte tare ce pot să fac să îi lărgesc puțin?

Răspuns Câştigător
| NegruAlb a răspuns:

Poarta putin adidasii prin casa, sau adauga hartie in ei o perioada

| anonim_4396 explică (pentru NegruAlb):

Dacă îi por mă strangă mă frățică alt sfat?

6 răspunsuri:
| PaharDeSticla a răspuns:

Daca te strang atat de rau incat nu=i poti purta nici macar 30 minute nu o sa se lase niciodata destul de mult incat sa-ti vina bine

| 6991Oliver a răspuns:

Salut. Daca adidasii te strang doar in lateral adica pe latime nu-i problema, ei isi dau drumul dupa cateva purtari dar daca te strang in fata nu ai ce sa faci asta inseamna ca iti sunt mici. Mergi la magazinul de la care I ai luat sa ii schimbi.

| GamerGeorge a răspuns:

Incaltai de mai multe ori si se lârgeste

| izabellina13 a răspuns:

Ia-ti o pereche de shosete de lana, incaltai dupa ia uscatorul de par si da cu aer cald pe ei... sper sa te ajute happy

| anonim_4396 explică (pentru izabellina13):

Am făcut si asta dar nu a mers sad.