| DNA01 a întrebat:

Mi-am facut cont pe aliexpress si imi scrie la unele produse "new user bonus". Am pus in cos ce am vrut sa imi comand dar imi scrie ca nu le pot comanda, deoarece pot avea bonusul acela doar o singura data dar eu nu am mai comandat inainte si mi-am mai facut inca doua conturi dar nici asa nu merge.
Stie cineva de ce nu imi merge?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai de regula bonusurile sunt doar la anume produse. La fel si cupoanele. Uneori e mai stufoasa treaba, dar cu putina rabdare te descurci.

| DNA01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu ca sunt doar la unele produse. Am vrut sa imi comand doar cele cu bonus (si stiu care sunt cele cu bonus deoarece scrie) dar nu ma lasa si am incercat de multe ori si tot nu merge.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DNA01):

Da-mi doua-trei exemple de produse cu bonus pe care ai vrut sa le comanzi - linkuri ma intereseaza. Vezi ca sunt unele bonusuri disponibile doar daca comanzi din aplicatia de mobil.

Răspuns utilizator avertizat
| DNA01 explică (pentru nimportequi):

Nu stiam ca poti camanda doar un singur produs cu bonus. Multumesc de raspuns.