| anonim_4396 a întrebat:

Ai comandat de pe Aliexpress, este adevarat ca la comnenzile sub 10 euro, nu exista taxe si ce se intampla daca comand si-mi trimite comanda la altu', venindu-mi comanda lui'?

3 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Nu chiar, mi-am luat ceva in valoare de 150$ si nu am platit nici o taxa.Totul depinde de vames, doar daca e ceva mai gros sau mai mare, sau ceva scump(telefon) o sa-ti ceara dovada.
Cat despre ultima fraza nu am inteles nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Innsbruck):

Ce se-ntampla daca se-ncurca chinezu'si-mi trimite comanda gresita?

| Innsbruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti cu el si rezolvati voi