| Antonia981 a întrebat:

Mi-am luat o rochie de banchet marti, au trecut 5 zile de atunci..Numai ca nu imi mai place rochia big grin..Si m-am gandit daca pot sa ma duc la acelasi magazin sa o returnez si sa imi iau alta la acelasi pret. Oare mi-o accepta? Eticheta inca o mai are, si n-am purtat-o de atunci. urmeaza sa o port vineri..Numai ca nu am bonul straight face

Răspuns Câştigător
| Renessmmee a răspuns:

Daca nu mai ai bonul nu cred ca mai poti sa o returnezi, dar daca rochia are totusi eticheta ai putea sa incerci