| Hamhammrr a întrebat:

Pot sa returnez ceva de la new Yorker daca am bonul si eticheta dar l-am luat de la un magazin din alta tara? Daca stiti va rog spuneti

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil sa-l returnezi in alta tara.
Poate fii returnat la orice magazin din tara de unde l-ai cumparat, dar nu in alta tara.
Poti contacta online sau telefonic magazinul de unde l-ai cumpaart si poti discuta cu ei conditiile de returnare, trimitand produsul la magazinul lor, sau la ce centru iti spun ei.

| gabicoo a răspuns:

Nu!

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă e din alta țară, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nici o forma.

| nimfomana a răspuns:

Daca iti cumperi un salam dintr un super mercato poti sa i dai refound in lidl ul d la tine din cartier?