| nume1234 a întrebat:

Am banchet si as vrea sa port o rochie pe care am mai purtat-o la un eveniment acum o vara. Are ceva? Oare o sa-si dea seama ca am mai purtat-o?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, tu te imbraci pentru lume, sau te imbraci sa-ti placa tie?
De ce-ti pasa daca cineva va stii ca ai mai imbracat-o odata? Ce importanta are?
Important este sa-ti placa tie si sa te simti foarte bine la petrcere, ca parerile celorlalti nu fac nici cat o ceapa degerata.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine sa-si dea seama? Daca nu pare invechita e bine.

| MCRgurl a răspuns:

Ce griji aveti unii sa mor eu laughing) Si daca isi da cineva seama ce daca? Daca ai purtat-o doar o singura data e ca noua.Deci nu cred ca pe tine te ingrijoreaza aspectul rochei, ci ceea ce va spune lumea daca te vede ca refolosesti rochia. Ceea ce mie mi se pare o prostie.Nu are nimic, daca iti sta bine si iti place, poart-o de cate ori vrei.

| Anna121 a răspuns:

Daca ai purtat-o doar o singura data nu cred ca o sa observe careva ca nu este noua. Sau daca nu esti multumita de cum arata, ai putea s-o duci la curatatorie. Succes!