| 2696 a întrebat:

nu e chiar o intrebare ci mai mult o rugaminte...care dintre voi( ma refer doar la fete) e inebunita dupa shopping? prietenele mele nu sunt si as vrea sa-mi gasesc cateva prietene carora le place sa colinde de dimineata pana seara mallurile. So cine se ofera?

7 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Si eu sunthappy

| Xonia a răspuns:

SI euuu
Si nu am cu cine
Dupa prima tura de magazine aud: hai mergem odata acasa?laughing

| campanario a răspuns:

Daca imi dai bani, suficienti pentru a traii si cheltuii pe prostii prin mall, 100% vin eu cu tine. Mama ce minte aveti voi copilele astea, nu te gandesti ca parintii tai muncesc banii aia ( banuiesc ca lucreaza daca nu, am gresit fraza ). Esti o fetita rasfatata, nu stiu ce varsta ai, insa trebuie sa iti stea capul la scoala nu la colindat malluri de dimineata pana seara, si cheltuit bani. Cu aceasta mentalitate, nu reuseste nimeni in viata. Nu o lua te rog ca pe o critica, ia'o ca pe un sfat. Pupici

| andreeeaaa a răspuns:

Eu sunt.thinking cand reusesc sa imi strang bani.ca imi dau parintii de pachet la scoala si incerc sa nu`i consum pe toti si pana in weekend strang aprox 400-500 de mi, ma duc si imi iau un tricoas in cazul in care nu gasesc ii pastrez si mai adaug.cand iau parintii mei salariul si imi mai dau 3-4 milioane ma duc si imi cumpar lucruri care le-am vazut si mi-au placut dar nu am avut suficienti bani pentru a le cumpara. nu vreau sa ii innebunesc cu banii, cand au imi dau cu cea mai mare placere.cand nu ii inteleg. dar shoppingul este una din pasiunile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| sellyyy a răspuns:

Eu sunt...imi place sa faac cumparaturi

| Florina03 a răspuns:

Nu doar innebunita.ci dependenta!