| asya a întrebat:

Am o intrebare pentru voi! Care este lucrul ce va streseaza cel mai mult intr-o zi?(ma refer de dimineata cand va treziti, pana seara).

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca nu-mi sta parul niciodata dar niciodata cum vreauwhistling

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Momentan, furunculul meu laughing
În general, sunt stresată din cauza materiilor, lucrărilor, tezelor...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi palce sa primesc musafiri nepoftiti, de fapt nu-mi palce sa pimesc pe nimeni in casa prefer sa iesim afara sa vorbim. casa este doar coltisorul meu de rai unde vreau sa fiu singura.

| asya explică:

A si ca sa dau un exemplu, am vazut comentariul unui baiat care spunea asa:citez,, Sunt stresat ca Dumnezeu se uita la mine cand ma cac"! Scuza-ti limbajul!big grin

| Bubiko a răspuns:

Pe mine ma enrveaza cand ne da teme multe de facut. Mai ales cand scapam la ora 13. 00 Nici nu ai timp sa respiri. Crede-ma.

| jmecheras007 a răspuns:

Frica de a incepe ziua bine si de a o sfarsi rau...