| Cretescudaniela a întrebat:

Buna, nu mi-am primit inca comenzile de pe Shein pentru ca mi-am gresit nr.de tel.si am sunat pe nr.care l-am pus la comenzi si mi-a raspuns o doamna din Onesti si i-am explicat situatia cum s-a intamplat sa se ajunga acolo. Nu sunt sigura ca imi va ma trimite coletele inapoi, ce este de facut? Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta numarul de telefon, ci adresa ta, daca ai scris-o corect, fiindca acolo ajung pachetele.
Nu stiu la ce doamna ai sunat tu si de ce, dar Shein este in China, nu in Onesti.

In orice caz, au trecut peste 2-4 saptamani de cand ai platit comenzile?
Fiindca atat dureaza sa ajunga pachetele din China in Romania!

| alisa201921 a răspuns:

Încearcă sa scrii la serviciul asistență. Coletul a ajuns deja la ea? La mine nu prea au importantă nr de telefon, important adresa sa fie pusă bine. Rar când suna curierul.