| Cretescudaniela a întrebat:

Am facut doua comenzi pe shein si din greseala am bagat nr. de tel. gresit, cum pot sa recuperez banii sau macar comenzile pe care le-am facut?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta numarul de telefon, fiindca comenzile dupa Shein dupa ce sunt platite complet pe site-ul lor, sunt trimise cu cel mai ieftin serviciu postal, care nu este urmarit (nu are tracking number) si nici nu-ti vine nimic pe telefon.

Va veni postasul sa te caute sa-ti dea pachetul cam dupa 2-3 saptamani, de cand pleaca din China, iar daca nu ai telefonul bun si nici nu te gaseste acasa, iti va lasa aviz in usa si mergi tu sa-ti ridici comenzile.

| marialungu8kpop a răspuns (pentru Violleta2022):

Gen locuiesc la sat si am gresit numarul, dar adresa e buna...Crezi ca o sa vina indiferent?

| Violleta2022 a răspuns (pentru marialungu8kpop):

Probabil ca va veni...
Vezi si tu, daca nu ajunge in 4 saptamani, ceri refund.