| Ivan_Liliana_1984 a întrebat:

am abonament de la Rds. Dar m-a sunat sotul meu si i-a raspuns un barbat pe cand tel.era la mine si mie nu mi-a sunat, nu stiu ce s-a putut intampla.Se poate sa mai aiba si altcineva acest nr.de tel? Nu imi explic ce s-a intamplat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori a sunat pe altcineva sotul tau, ori pe telefonul pe care il detii exista optiunea activa de "redirectionare apel". Atunci cand nu ai semnal sau telefonul e inchis, apelurile poti fi primite pe alt numar (fix sau mobil). Asigura-te ca acest serviciu e inactiv pe telefonul tau.