| OfcNot a întrebat:

pe 29 aprilie este ziua surorii mele care face 19 ani. As vrea si eu idei in legatura cu ce cadou as putea sa ii ofer(nu imi pot permite ceva prea scump). Este vegana. deci nu prea vreau idei legate de mancare, ii place rozul si cred ca s-ar multumi cu ceva mai simplu. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| cristinaungurean a răspuns:

Cumparai un carnet frumos, neobisnuit, da-l comanda undeva de pe net sau du-te la vreo papetarie mai fancy
E ceva simplu si tot odata fascinant, depinde cum va arata carnetul.
Si eu implinesc in iunie 19, si imi stau pe plac carnetele, chiar si le colectionez. Parerea mea ca la 19 ani, intotdeauna ai ceva de insemnat sau de scris. E varsta cind multe ai de spus si de organizat si de facut. Carnetul va fi bun si pentru facerea listelor ce trebuie de facut de cu zi sau a scrierii emotiilor si sentimentelor. Depinde ce fire e sora ta. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai spus de buget, cumpara-i un parfum, un set de creme (corp, maini, fata), ceva de imbracat daca-i stii masurile, o carte de retete vegane, o poza inramata cu voi 2 etc.

| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz nu te-as sfatui sa-i cumperi de mancare!
Un cadou poti sa-i cumperi de la o floare, un buchet, niste cercei sau margele care se poarta acum, pana la un ruj, oja sau parfumul care stie ca-i place. Ai acces la sertarele ei, deci, stii ce-i place si ii poti cumpara.