| IIIx333III a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac bunicii mele? Este ziua ei de nastere pe 12 aprilie. As vrea ceva care sa nu fie foarte scump.

Răspuns Câştigător
| Nikcoletta a răspuns:

Un set de cesti (de cafea) sau un tablou frumos, o veioza, orice... gestul conteaza!

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cumpara-i o esarfa frumoasa,sau un sal mai lat, si o floare. Spune-i ca o iubesti pe o felicitare, o vei face foarte fericita.Frumos,minunat suflet ai!

| bobby_7474 a răspuns:

Poti sa faci o foto. cu toata fam.s-o inramezi frumos si o floare pe care ea o iubeste

| Chris a răspuns:

Chiar daca suna stereotip, gestul conteaza mult. Iti sugerez sa ii iei ceva simbolic. Ii poti cumpara un lantisor, iar inauntru sa pui poza ta. E accesibil si asa o sa te aiba mereu aproape de suflet. Ma bucura faptul ca mai sunt nepoti care se gandesc la bunicile lor si in zilele noastre. Toate cele bune!

| IamTitanum a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci tu ceva o felicitare, un plouver daca stii sa tricotezi laughing.Ar fi bine sa iei niste flori si ceva care stii ca ii place poate ai putea chiar sa gatesti

| darielle a răspuns:

Un buchet de flori,sau o felicitare,sau... daca astea sunt scumpe fa-i ceva facut de tinne de ex o felicitare,sau niste margele cu ata si cu niste bilute, iar daca stii sa gatesti, fa-i o prajiturica sau ceva

| BellyGiggling a răspuns:

Buna adry00!
pai ii poti face un simplu desen. si o garafathinking
sau o punga de cafeathinking

| Xeris a răspuns:

Poti sa i faci tu ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai bani de un cadou scump cumpara-i un buchet de flori si du-te spune-i la multi ani.O sa se bucure foarte tare numa daca te duci si ii dai buchetul de flori si ii spui la multi ani nu conteaza ce ii cumperi gestul este cel mai important pentru ca arata ceea ce simti.

| Sorana_3196 a răspuns:

Fa-i un cadou lucrat de tine manual si o floare.Gestul conteaza.:*

| Gabriel_Paraschiv_1989 a răspuns:

Un cadou potivit Bunicilor constider ca ar putea fi o icoana… Iar daca vrei una pictata un om cu o energie pozitiva deosebita si o experieta in pictura bisericiasca de peste 18 ani poti intra pe linkul de mai jos.

https://www.facebook.com/icoane1/

| BritneySpears a răspuns:

Nu conteaza ce ii ei, gestul conteaza!