| Vlad378975 a întrebat:

Bună, pe site-ul eMAG scrie "Produsele comandate sunt rezervate in Showroom pentru 72 de ore de la primirea e-mail-ului de livrare. Dupa expirarea celor 72 de ore, este posibil ca pretul sa sufere modificari, iar produsele sa nu mai fie disponibile." Asta înseamnă că dacă nu iau produsul în 3 zile din showroom mi se anulează comanda? Sau comanda încă e valabilă, dar prețul poate suferi modificări, deci voi plăti un alt preț în acest caz?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca pot sa nu mai aiba produsul in stoc si, daca mentii comanda, sa trebuiasca sa astepti pana il primesc. De asemenea produsul poate sa fie mai scump decat a fost cand l-ai comandat si sa trebuiasca sa platesti mai mult daca tot mai vrei sa-l cumperi.