| maimutzica a întrebat:

peste 2 zile este ziua mamei...si nu stiu ce cadou sa-i iau:-s... c idei aveti?:-s...thnx...

Răspuns Câştigător
| Teooo a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos cadou este ca te are pe tine. Dar ai putea sa ii cumperi un buchet frumos de flori si sa ii scrii o felicitare cu urarile tale.

Succes! La multi ani mamei tale!

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

un buchet de flori si o urare din partea ta...cred ca valoreaza mai mult ca orice!
dar daca tot vrei sa-i cumperi ceva...
ii poti cumpara o carte, sau ceva ce crezi tu ca ar avea ea nevoie... o geanta draguta... un parfum...
ea oricum va aprecia gestul...

| yuli10 a răspuns:

Fiind vorba de mama ta, tu esti persoana care o cunoaste cel mai bine si stie si de ce anume are nevoie, ce parfum foloseste etc. mamele intotdeauna apreciaza un buchet de flori bine ales, deci poti opta doar pentru un buchet de flori, ori pentru ceva + buchet de flori; dar in orice caz florile sunt nelipsite.
si din proprie experienta iti spun ca mamei mele nu ii plac cadourile scumpe pentru ca stie ca banii respectivi au fost primiti initial tot de la ea big grin

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Depinde de citi bani dispui xde virsta mamei de felul ei de a fi, dar un buchetel de flri un la multi ani, un sarut si te iubesc mai fac extraordinar de mult.La multi ani!, sanatate si numai bucurii si din partea mea!

| lenyia a răspuns:

Ziua Mamei este una in care ne amintim cat de importanta este fiinta care ne-a dat viata si care ne-a fost alaturi in fiecare clipa. Daca economiile tale sunt aproape de zero si nu iti permiti sa iei un cadou care sa exprime toata iubirea si respectul pentru mama ta, aminteste-ti ca banii nu sunt un barometru de masurare a sentimentelor tale.
Fiecare mama are nevoie din cand de o zi libera. Daca esti destul de mare ca sa te ocupi de treburile casnice (pregatirea cinei, spalatul de vase etc.) acest cadou este perfect pentru tine.
pe.s.nu uita de flori! Pentru un cadou cu o "viata" ceva mai lunga alege un ghiveci cu flori.LA MULTI ANI, PENTRU MAMA TA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa curat in casa, peste tot, si mai fa si ceva de mancare plus un buchet de florihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de ziua mamei mele i-am luat un cufaras(de bijuterii si inauntru i-am pus o poza cu mine, ea si tata)iamm mai luat un buchet de flori si i-am facut o felicitare... apoi am facut ordine in casa...toata casa... mi-a luat cam mult dar nu conteaza...mama e cea mai importanta big grin. app:i-am zis tatei sa ma ajute si el a fost entuziasmat...la multi ani mamei tale si tie...sa fiti frumoase si sanatoase...v-am pupat pe toti :X :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trandafir o bijuterie vezi u ce crezi ca-I PLACE

| Criss1105 a răspuns:

Poi eu stiu... un vibrator...rolling on the floor...nu ...glumeam...

sunt de acord cu andrutza insa ar trebui sa te consulti si cu tatal tau in legatura cu asta poate vezi pune banii impreuna si ii veti lua ceva ce stiti ca ii place ca i-ar placea sa aiba...:*:*:*:*:8

| NomberOne a răspuns:

Cumpara materiale ca sa-i faci o felicitare! ar aprecia mult mai mult ceva facut de mana ta

| maimutzica explică:

Ms mult... mi-ati dat cateva idei bune.winking...

| chantal a răspuns:

Doamnelor le plac bijuteriile, eu as zice o bratara finuta