| roxycool a întrebat:

Se apripie ziua mamei si nu stiu ce cadou sa-i fac! imi puteti da niste idei? funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Daca ii cumperi o bluza,poti cumpara una cu maneca lunga pentru toamna,pentru ca vara trece curand si o va purta mai mult in urmatorul sezon.Poti cumpara o cana,care sa fie personal a ei,sau daca vrei sa confectionezi poti sa-i faci o inima de lut,pe care sa scrie "te iubesc" in ce limba vrei tu sau un simplu "La multi ani".Nu iti cunosc varsta,dar... poti face de asemenea pe langa cadou,sau fara daca vrei,o felicitare frumoasa foc. Poti face curat inainte cu o zi sau de dimineata in ziua aceea, in toata casa, pentru. a vedea ca iti pasa.O poti trezi la pat intampinata de un mic dejun usor.Sa ii iei un trandafir sau ce floare ii place ei si un scurt mesaj...ideile sunt multe,dar fiind mama ta, tu o cunosti, nu noi.Si sunt sigura ca intentia conteaza mai mult ca ideea in sine, asa ca. dupa parerea mea. cadoul perfect este pana la urma ce-l daruit de tine din toata inima!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy La multi ani mamicutei tale scumpelove strucklove struck, un buchet de trandafiri, o iconita, un tablou cu tine si ea, o imbatisare si un TE IUBI MAMI:X:cred ca e superlove struckhappy

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! cosmetice,ceva de imbracat, pantofi, o bratara sau un lant.o mai poti duce si la un restaurant.a! si sa nu uiti florile! mamele le adora! Succes!

| Dina a răspuns:

Ai putea sa-i faci ceva manual, e mai pretuit si mai frumos(intra pe http://increations.blogspot.com/ si alegeti de aici ceva)

| sweetgirl22 a răspuns:

Un parfumlove struck sau ceva ce stii ca isi doreste mult:X succes

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

| Xlove64 a răspuns:

Se apropie? laughing

| Bailey a răspuns:

II poti cumpara :
- un parfum - o femeie niciodata nu va refuza un parfumwinking
- o bluza - este mama ta, trebuie sa stii ce gusturi are si ce haine ii plac.
- un lantisor sau o bratara de argint
- flori ( daca ii plac )
- o cana personalizata - daca ai in orasul tau asa ceva du-te si spune-i sa scrie pe cana TE IUBESC MAMI! de exemplu happy
Eu sper ca te-am ajutat si oricum nu iti face griji, mamei tale ii vaplacea orice cadou ii vei lua. Te asigur!winking
funda? :*

| Rebecaaa29 a răspuns:

Orice cadou i-ai face sa il faci din inima ea va aprecia. Ai putea sa ii cumperi un buchet de flori (daca poti cu niste trandafiri albi si rosi ) cu un parfum. Oricum nu conteaza ce ii daruiesti important e sa daruiesti din inima si sa vezi ca ii va placea, va aprecia. Funda?