| ioanaibrahimovic10 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu un nr de telefon de la Fan Curier? Am tot incercat sa ii sun pe nr pe care il aveam,dar nu raspund. Ieri trebuia sa imi ajunga un colet,dar nu am fost acasa. Nu stiti, ajunge mai tarziu? Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun că l-au dus înapoi la sediul și vor încerca din nou să te contacteze. Dacă nu, caută numărul lor pe site-ul fan curier sau ia legătura cu firma de la care ai dat comandă