| Ramona2001 a întrebat:

Ziua iubitului meu se apropie și nu prea știu ce aş putea să îi zic... Vreau și eu niște idei. Celui mai bun raspuns dau fundiță

Răspuns Câştigător
| LILAA a răspuns:

A venit ziua ta si acum e timpul meu sa iti urez la multi ani!
Te iubesc din tot sufletul meu si vreau sa stii ca sunt alaturi de tine la bine si la greu.
Cu multa dragoste
La multi ani eroul meu!

| Hammurabi a răspuns (pentru LILAA):

Exact. Poate să facă și mișto de el. laughing

| Ramona2001 explică (pentru LILAA):

Mulțumesc

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu temele la scoala mai inteleg ca va e greu sa va puneti creierul la treaba, dar si cand vine vorba de iubitul tau nu esti in stare sa depui minimul de efort sa-i scrii ceva?

| Teudean_Alexandra_2001 a răspuns (pentru Adry05):

Să știi că nu îi așa ușor să scrii aceluia pe care îl iubești ceva, mai ales când vine ziua lui de naștere. Și poate unii sunt mai pricepuți, alții nu... Dacă nu ți.a,, convenit,, aceasta întrebare pe care a pus.o nu trebuia sa dai niciun răspuns

| Ramona2001 explică (pentru Adry05):

Am zis ca am nevoie de niște idei, nu te un roman întreg

| LILAA a răspuns (pentru Adry05):

A cerut idei
Daca nu are inspiratie
De ce te iei de ea?

| Adry05 a răspuns (pentru LILAA):

Pentru ca e iubitul ei pe care se presupune ca-l iubeste si e minimul de efort sa gandesti ceva frumos sa-i spui. Ma enerveaza lenea asta dusa la extrem

| Hammurabi a răspuns:

Ce poți să-i spui? La mulți ani, să fie sănătos, să fie iubit de cine vrea el (aici ai grijă să n-o ia în serios laughing ) și... nu știu câți ani ai că ți-aș mai da niște sfaturi dar sunt pentru 18+ laughing

Răspuns utilizator avertizat
| crazypop a răspuns:

Spune-i ce simti nu conteaza ce spui si poti lasa putin deoparte chestia cu nu stiu ce sa-i zic, arata-i cat de mult il iubesti prin fapte nu prin vorbe, vorbele sunt egale cu 0.

| Anonim820 a răspuns:

Un pumn in fata laughing))

| Ramona2001 explică (pentru Anonim820):

Asta sa o faci tu!

| Anonim820 a răspuns (pentru Ramona2001):

Cu cea mai mare placere rolling on the floor)