| Jessulicci a întrebat:

Am o nelamurire si sper sa ma ajutati, e una banala chiar. Daca, comand ceva de pe eBay, pot ridica produsele de la un oficiul postal aflat in orasul meu, nu? Ca tot am auzit fel si fel de speculatii cum ca nu se poate ridica de la orice oficiu postal, doar din Bucuresti sau Slobozia s.a.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Deci eu comand zilnic de pe ebay si nu poti de la orice oficiu postal. Daca produsul il cumperi din Europa vine la oficiul la care ai cerut tu asta, dar daca nu este din Europa atunci vine la oficiul postal vamal cel mai apropiat de unde esti tu si nu poate fi ridicat decat personal.

| Jessulicci explică (pentru TudyCFR):

Iti multumesc! :*

1 răspuns: