| AlexBd a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPhone 3GS. Ce ar fi mai indicat? Sa mi. l cumpar de la Orange Store sau sa mi. l cumpar de pe site-uri de licitatii? Va rog sa precizati preturile. Multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 3GS este un model foarte vechi. Eu iti recomand sa nu iti cumperi nici un model de Iphone. Iti recomand telefoanele cu sistem de operare Android deoarece sunt mai ieftine si mult mai performante si de asemenea sistemul de operare Android poseda o multime de aplicatii.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea e mai bine şi de asemenea, mai sigur să îl cumperi de la Orange Store. Pentru că 1 la mână îl primeşti pe loc şi 2 la mână nu îţi dă nimeni ţeapă!

| Edw08 a răspuns:

Cel mai bine ia-l cu banii jos.Asa nu ai nici un fel de teama...si...incearca si modelul Iphone 4

| iulian_3761 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi bine sa il cumperi de la Orange store. asa e mai sigurbig grin

| AlexBd explică:

Va multumesc. As vrea sa imi precizati si preturile din Orange Store daca se poate pentru unul de 8GB.