| Anonima222223 a întrebat:

Cât costa transportul la comenzile de pe eMAG? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Marycel a răspuns:

Salut, eu fac comenzi mereu de pe eMAG sunt din Galați și ca de exemplu sã îți dau am făcut comenzi și la fiecare mi-a luat 20 lei ( două sute de mii ) nu conta că era telefonane sau accesori, acum depinde de firma care vinde produsul și distanța de unde E vânzătorul și până la tine, Fundă?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Transportul costa in functie de transportator (posta, curier, personal), de greutate, respectiv de eventuale conditii speciale de transport.

| anonimg a răspuns:

Pe site-ul emag.ro sunt mai multe firme care isi vand produsele.
Dar magazinul eMAG are showroom-uri in multe localitati din tara. Daca vei comanda produsul pe care il vinde eMAG (si nu alt magazin care vinde pe site-ul eMAG), atunci poti solicita ca produsul sa iti fie adus in cel mai apropiat de tine showroom eMAG; si daca il comanzi astfel, atunci transportul este gratis. dar va trebui sa te duci personal la acel showroom ca sa iti ridici produlul comandat.
Livrarile in showroom sunt gratuite doar pentru anumite categorii de produse (care sunt mai mici). Se vor plati taxe pentru produsele voluminoase (aragaze, frigidere, masini de spalat, mobila, etc).
Mai multe informatii gasesti aici: https://www. emag.ro/info/livrarea-comenzilor3
Dar cel mai simplu este sa suni la unul din numere de telefon din link-ul de mai sus si poti sa primesti mai multe detalii de la un operator eMAG. Bine este ca in timp ce suni sa fii in fata calculatorului si cu pagina deschisa la produsul dorit de tine.

| Conii25 a răspuns:

Maxim 15 lei