| Adinutzzaa a întrebat:

Buna seara! Duminica seara am făcut comanda la H&M de o pereche de adidași, mi-au trimis email de confirmare. Îmi apărea pe site ca, comanda este ambalata și gata de livrare de luni pana astăzi, joi. In aceasta seara am primit email ca, comanda a fost anulată, iar eu nu am anulat comanda. Ați patit așa ceva? Nu înțeleg de ce. Banii mi se vor returna toți? Am plătit cu cardul. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat. Nu am mai pățit așa ceva niciodată. Sigur nu ai făcut tu click pe ceva ca să anulezi comanda din greșeală?
Încearcă să suni la H&M sau trimite un mail și spune-le ce ți s-a întâmplat cu comanda.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca este vreo incurcatura in depozit.
contacteaza-i si intreaba-i ce se intampla cu comanda ta, odata ce tu nu ai anulat-o.

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Am sunat. Au avut cei de la depozit probleme tehnice și au anulat toate comenzile.