| abcd225 a întrebat:

Buna seara
Firma de curierat rapid Fan Curier lucreaza si duminica.
Intreb asta deoarece astazi trebuia sa imi vina un colet dar nu a venit.
Nmai cu masini de traseu ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ei pe site scrie că lucrează luni-vineri. Dar azi am primit un colet de la o altă firmă, deci este posibil ca unii şoferi să ia maşina şi ceva pachete cu ei şi să livreze ce au de livrat, dacă nu au altă treabă în weekend.

| abcd225 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da un link unde scrie ca nu lucra in weekend sau sa vad programul?

4 răspunsuri:
| abcd225 explică:

Imi dai te rog un link unde scrie ca nu se lucra in wekend? sau sa vad programul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru abcd225):

Se căuta Fan Curier pe Google şi dădeai imediat de pagină. Regret, ajut şi eu până la un punct. Nu m-am născut să ţin totul în braţe.

| abcd225 explică:

Deci inseamna ca de aia nu la primit astazi?