| Alessiaaaa00027 a întrebat:

Buna seara, știe cineva daca pot schimba limba curierilor la glovo? Adică să nu-mi mai vina curieri din altă țară și așa mai departe.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu, pentru ca ar fi considerata o discriminare de catre legile internationale.
este ca si cum in UK ai avea posibilitatea sa iti alegi doar soferi albi si nu de culoare, sau sa numai vezi la magazine vanzatori indieni...

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu poti iar daca vei cere asta la glovo vei parea rasist deci eu as sta cuminte

| DrMihailoviciS a răspuns:

Nu prea cred... Curierii nu sunt categorizatii pe nationalitate. Daca ar fi, sunt sigur ca cei straini nu vor mai avea comenzi, iar lumea ar fi suparata din cauza discriminarii de nationalitate!