| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva cum fac deosebirea intre o pereche de adidasi nike air max originala si alta fake? m-am uitat pe mai multe site'uri si cam seamana intre ele...am gasit si cu 120 de lei si cu 360 de lei. am vazut pe contul celor care au adidasii cu 120 de lei, comentarii cum ca ar fi originali...nu stiu ce sa cred big grin

1 răspuns:
| Ciprian996 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te uiti la lucratura, de exemplu cum sant lipiti... daca se vede lipiciul pe margine la adidas e posibil sa fiie fake. e prea frumos sa fiie adevarat