| DroopyDroop a întrebat:

Buna seara TPU! Am incercat sa tot gasesc niste oameni care sa vrea PlayStation 2 Slim cu 4 jocuri doar 250RON NEGOCIABIL! Dar nu prea gasesc daca cineva l-ar dori se afla in stare exceptionala merge super. Daca l-ar dori cineva uitati aici numarul meu de telefon: 0723329808 sau id de mess: adriansotu@yahoo.com!

3 răspunsuri:
| DroopyDroop explică:

Baga id acesta de mess: adriansotu@yahoo.com

| DroopyDroop explică:

Sunt din Lehliu Gara dar nu conteaza ca ti-l pot vinde prin posta! Dar baga id de mess: adriansotu@yahoo.com sa vorbim sau daca vrei numar de telefon 0723329808

| lorybubu2 a răspuns:

Il vreau pentru fratele meu k se apropie ziual lui de nastere de unde esti?