| DroopyDroop a întrebat:

Buna seara TPU! Imi puteti da si mie un site unde pot vinde Un PS2 la 250 RON cu 4 jocuri? Sau daca nu cine vrea sa il cumpere id: adriansotu@yahoo.com este in stare exceptionala nici o zgarietura.

5 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Okazii.ro
mercador.ro

| Reek54 a răspuns:

Salut, uite un site : www.okazii.ro, sau. faci si schimburi?, uite ce ti-as putea oferi : http://www.okazii.ro/catalog? user_list=reek54&sort=pret_asc

| DroopyDroop explică (pentru Reek54):

Nu stiu man nu prea vreau sa schimb imi trebuie cash pentru ceva! Daca ai vrea sa il cumperi ti-l las la 220RON

| DroopyDroop explică (pentru Reek54):

Man nu stiu nu prea vreau sa schimb as vrea doar cash uite ti-l las la 220 RON ce zici? Este o super oferta pentru ca el costa cam 4 milioane! Nare nici o zgarietura este perfect.

| Reek54 a răspuns (pentru DroopyDroop):

Chiar nu dispun de cash la momentul de fata, imi pare rau.