| Djibouti a întrebat:

Buna seara TPU!
As vrea sa-mi cumpar un aparat de ras bun!
Tin sa precizez ca pielea mea este un pic ( mai mult ) sensibila si as vrea sa stiu ce aparat m-ar avantaja.
Tot ma bate gandul sa-mi cumpar noul Gillette Fusion ProGlide Power, ala de-i face Bute reclama laughing
Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Geanina2000 a răspuns:

In prima parte ai putea incerca mai multe si diferite lame de ras, sa vezi care iti prieste si nu te irita la fel de mult ca celelalte. Apoi ai putea sa-ti faci comanda de un aparat de la firma respectiva care ii prieste pielii tale.
Funda?