Întrebare recomandată | cezzy13 a întrebat:

Buna as vrea sa imi achitizionez un aparat de ras gillette fusion proglide power din ala cu vibrati, un aftershave nivea men cu 0% alcool si un gel de ras gillette series sensitive credeti ca merita luate spune-ti cei care folosesc aparatul e bun? dar aftershav-ul chiar nu iti mai simti fata asa fara iritati. Funda la raspunsul cel mai bun si la cei care chiar au testat pe pielea lor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Giliette Fusion Proglide Power de un an si n-am inlocuit rezerva niciodata pentru ca inca taie. Bineinteles ca merita. Am un set intreg de aparate pentru ras. De la mach3, fusion proglide si proglide power.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo...exista si lotiune dupa ras Gillette.

| PaharelL a răspuns:

DA! depinde de cat de buna este calitatea daca este dinaia foarte buna lama tine 2 sau 3 ani depinde si de buzunar