| Sturmpanzzer a întrebat:

Buna seara TPU! Ce mi-ati recomanda dintre ceasul Samsung galaxy gear fit si Gear 2?

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Gear 2 normal are tensiometru smart remote(functie telecomanda universala) si camera si accelerometru si s voce pe cand gear fit are doar functia de notificari

4 răspunsuri:
| Tariceanu a răspuns:

Gear 2 este misto http://bit.ly/1qOljzV

| aram a răspuns:

Gear 2...designul e mai frumos, dar cum se misca sau chestii de-astea nu stiu

| Teddi331 a răspuns:

Intre cele doua as alege gear 2 pentru ca are un ecarn mai mare, e mai elegant si nu stiu. ma atrage mai mult, dar daca ar fi sa iau eu as lua un gear 1 pentru ca ruleaza android si ai mai multe aplicatii pe el. fiecare cu parerea si gusturile lui. Bafta