| 1Q a întrebat:

Pe Samsung galaxy gear 2 merge sa intri pe internet?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iCappy a răspuns:

Daca ai Mega fireste ca da.
Funda te rog?

| LucaTheodor a răspuns:

Tu ce crezi?
Merge. Este un telefon bun. Nu conteaza daca ai Mega sau nu ca tot poti intra. Daca nu ai mega platesti un cost suplimentar la Orange, Vodafone sau pe ce retea ai tu cartela sau abonamentul.
O zi faina

| 1Q explică (pentru LucaTheodor):

Este un telefon bun. Zici tu?

| BACKaLx a răspuns:

Da merge, dar iti trebuie trafic de date+ setariile facut ::BRB daca esti in cosmote trimite sms gol la 6381 pentru setarii si daca esti in Vodafone sau Orange aceseaza *100#

| zaratu12 a răspuns:

Da merge pentru ca ai camera foarte buna

| zaratu12 a răspuns:

Da dar daca ai MB, sau WI-fi de unde sa ei nu sa nu ai mega merge si asa

| Mihaita2003 a răspuns:

Da,daca ai mega Funda te rog?