| tudorwifihack2 a întrebat:

merege ceasul Samsung galaxy gear neo pe alte telefoane in afara de Samsung acuma tot ce pot face pe el e sa sun primesc apeluri. Funda

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Doar pe smartphone-uri Samsung...astea sunt toate telefoanele pe care merge: Samsung Galaxy S5 / Galaxy Grand 2 / Galaxy Note 3 / Galaxy Note 3 Neo / Galaxy Note 2 / Galaxy S4 / Galaxy S3 / Galaxy S4 Zoom / Galaxy S4 Active / Galaxy S4 mini /
Galaxy Mega 6.3 / Galaxy Mega 5.8 / Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) / Galaxy NotePRO (12.2) / Galaxy TabPRO (12.2/10.1/8.4)