| alin322 a întrebat:

Buna seara, vreau si eu sa imi cumpar un feon de uscat parul, dar vreau unul pe care sa il pot regla sa fie mai rece sau sa fie mai cald, stiti unde as putea gasi un astfel de feon? Multumesc,

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Cam toate au optiunile de care vorbesti tu. Eu il am pe primul de aici, si are 3 trepte de viteza si 3 trepte de temperatura + un buton special care raceste instant aerul: http://goo.gl/AuVld
Succes;)

2 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Du-te frate la altex, domo, media galaxy astea... nu mai pune intrebari de-astea. LOL nu stii de unde sa cumperi un feon? ce dilemaaa, trebuie sa intrebu pe TPU...HMMMM de unde dracului sa iau un feoonnnn? oare? da, nuuu. aa! stai sa intreb pe TPU! ca eu sunt batut in cap sau n-am ce face.~x(~x(~x(~x(

| ladyraluka23 a răspuns:

Eu mi l-am cumparat de la altex al meu este excelent de bun! pentru a gasi unul calumea uitete sa aiba protectie in spate. si sa nu te uiti la pret! mai bine iei unul si bun decat multe si proaste! al meu are in fata 2 game! 1 gama oprire pornire! a 2a rece cald foarte cald! uitete sa aiba 3 trepte ca caldura!
il poti gasi la domo la altex la flanco! vezi tu!