| littlecookies a întrebat:

Cum pot sa-mi indrept parul fara placa sau feon? Cum feonul mi l-am tot uscat, si vreau sa spun ca mi l-am distrus, dar tot il vreau drept. Daca ma usuc la soare sau il las sa se usuce de la sine, am ca niste valuri in par, deci nu este chiar atat de cret.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreeac33 a răspuns:

Haha, si eu am la fel.Am incercat solutii, shampoos, balsamuri aduse din america si nimic. Fara placa nu merge.Nu il intinde des, o data la o luna, maxim de 3 ori. Daca se deterioreaza, tundeti varfurile despicate.

| proastalenesa a răspuns:

Ascultă aci de la o fată cu părul veşnic drept: "valurile" alea sunt o comoară. Exact aşa mi-aş fi dorit să-l am de la Mama Natură: nu creţ, nu lipit de cap,ci "valuri". Simplitate şi, totodată, rafinament.
Mă rog, fiecare cu ce-l doare laughing toţi vrem exact, dar exact ce nu putem avea.

| Ajjdks a răspuns:

Fa-ti permanent. Iti tine cam 6 luni. Merita.